פגישה ראשונה - נעים להכיר

פגישה ראשונה חיונית עוד לפני מתן הצעת מחיר וזאת בכדי שנוכל להכיר,להרגיש אם יש התאמה , לוודא שיש תקשורת טובה שממנה אפשר להמשיך הלאה. בפגישה זו, נוכל לדבר על הצרכים הפרטיים שלכם , לתאם ציפיות , להציע פתרונות ולחלוק אתכם מניסיוני העשיר בבניה בכדי לצייר תרשים ראשוני של מימוש חלומכם. ליווי הבניה או השיפוץ תוך הסתכלות רחבה לכל אורך הפרויקט, מהשלב הראשון ועד להשלמתו בצורה מקצועית וממוקדת, יחסוך בסופו כסף וזמן רב.

כמה זה יעלה ?

אומדן תקציב בניה מקיף ומקצועי לוקח בחשבון את כל מרכיבי העבודה, ומתבסס על חישובי שטחים, כתבי כמויות, מפרטים אדריכליים, מחירונים, הצעות מחיר נקודתיות והיכרות עם מחירי השוק. הכוונה פיננסית לפני הבניה בנושאים הקשורים לעלויות, חומרי בניה אפשריים, טכנולוגיות בניה ,סוגי בידוד שקיימים בשוק, ניקוזי מים או פתרונות למיזוג, יעזרו לכוון אתכם להגשמת החלום בעניים פקוחות לרווחה

ניהול פיקוח וליווי בניה

שירות ניהול ופיקוח בניה ושיפוצים, נותן לכם לבנות את ביתכם בבטחון וברוגע. אני מביא איתי לתהליך הבניה ידע וניסיון של שנים, הכרות עם בעלי מקצוע ותחומים מגוונים בבניה בשילוב ניסיון מעשי כמעט בכל התחומים. ניהול ופיקוח נותנים לכם ליווי מתחילת התהליך, דרך בניית אומדן העלויות והצמדות אליו, הצעות המחיר מהספקים, הסכמים עם הקבלנים, אישורי תשלומים, פתרון בעיות בשטח, ביצוע שלב עבודת הגמר, הגשה לטופס 4 וליווי בפתרון כל בעיה שעלולה להופיע לאחר המעבר לבית.